28.06. - 06.07.2013.
o festivalu
Festivalski tim

ORGANIZATOR:
Lot studio d.o.o.
Libertas udruga građana

Stjepan Hundić – Suosnivač / direktor festivala,
stjepan@fantastic-zagreb.com

Mirjana Mia Pećina – Suosnivač / Savjetnica
mia@lot28studio.com

Dina Zastavniković – Koordinatorica festivala
dina@fantastic-zagreb.com

Zlatan Jaganjac, Proglas – Sponzorstva i PR
zlatan@proglas.biz

Vanja Vascarac – Selektor kratkog programa
vanja@fantastic-zagreb.com

Ana Srzić – Asistentica filmskog programa
ana@fantastic-zagreb.com

Maja Žigić – Voditeljica transporta
maja@fantastic-zagreb.com

Marin Rajčić – Dizajn i web
mdr@demode.hr

Strip
Crta Ivan Gatarić
Piše Marijan Brala

Voditelji lokacija
Mario Gigović

Društvene mreže
Petra Čakarun, Vibor Brkić-Tot, Cnemus

Tehnička podrška
Dragec Prahin, Prahin Inc d.o.o.

Prijevodi filmova
Enisa Jelečević

Titlanje filmova
Marko Godeč, Ministarstvo titlova

Suradnici:
Ivor Poljačić, Eva Milas, Hrvoje Glavaš